Kliknite sem a uvidíte pozitívne výsledky klinických štúdií Vigrx for men! vigrx recenzie

VigRX Plus zloženie

Teraz viac plodnosti, vďaka pridaniu dvoch zložiek naviac!

Trvalo to viac ako 10 rokov výskumu a vývoja vytvoriť #1 hodnotené VigRX Plus zloženie práškov.

Prečo? Vzhľadom k tomu, že sme nikdy neboli ochotní sa uspokojiť s niečím čo by zákazníci označovali "Celkom dobré"!

Lekárska komunita neustále vydáva nové klinické štúdie, pokročilý výskum, a hodnotiace správy, ktoré ponúkajú ešte viac nahliadnutia do presného fungovania pohlavných orgánov mužov, tak celkového reprodukčného systému.

Tak stále preskúmavame VigRX Plus zloženie ešte intenzívnejšie!

Po rokoch...

  • Optimalizovali sme dávkovanie ... tým získate presné množstvo látok z prípravku, k získaniu požadovaného výsledku, bez vedľajších účinkov!
  • Pridali sme NOVÉ, silnejšie ingrediencie, ktoré zvyšujú pravdepodobnosť účinkov vyvolania erekcie pomocou bylín a afrodiziák ...
  • Dokonca sme spustili ľudskej klinické hodnotenie - prvé svojho druhu, v tomto odbore (a preto sme si vedomí toho že náš produkt je najlepší na trhu) ...

Protože z nášho výskumu vieme:

Prírodný NEMUSÍ znamenať menej účinný!

Čo sme preukázali pomocou klinických výskumov:

Ak ste ochotní prijať VigRX Plus po dobu aspoň 84 dní (Tak, že sa látky nazhromáždia vo vašom tele), potom môžete očakávať pôžitok z pevnejšej a dlhšie trvajúce erekcie.

... Bez použitia k lekárskeho predpisu!

Bioperine® - NOVÁ ZLOŽKA!

Piper Nigrum L

Bioperine ® bol preukázaný v US klinických štúdiách pre bezpečné vstrebávanie živín, vďaka čomu sa látky rýchlejšie vstrebávajú o 30%!

Jednoducho povedané, Bioperine ® robí náš výrobok omnoho kvalitnejším.

Výskumy s Bioperine ® ukazujú, že zvyšuje vstrebávanie koenzýmu Q10 približne o 30%, s niektorými pokusmi možno demonštrovať 20-násobné zvýšenie biologickej dostupnosti.

Bioperine ® preukázal svoju účinnosť a bolo mu udelených niekoľko amerických patentov, ako biologicky dostupný stimulátor (zahŕňajúci # 5,536,506, # 5,744,161 a # 5,972,382).

Damiana

Turnera aphrodisiaca

damianaDamiana bola určená pre mužov, ako afrodiziakum na zlepšenie erekcie a väčší penis, po tisíce rokov, už od starých čias Mayov, zvyšuje si reputáciu vďaka zvýšeniu sexuálnej výdrži, zlepšuje kvalitu erekcie, stimuluje intenzívnejšie a uspokojujúcejšie orgazmy.

A teraz, klinické štúdie na myšiach začínajú dokazovať, čo sa dialo s mužmi v strednej a južnej amerike už po stáročia:

Damiana je skutočne spojená so zvýšeným záujmom na sexuálnej aktivite a sexuálnych správaní. U myší bolo spozorované, že na závislosti od dávky sa zvýši ich sexuání činnosť. Význam, že, čím viac Damiany si vzali, tým viac vzrástla ich sexuálna aktivita .. (Zdroj: International Journal of Pharmacognosy and Phytochemical Research 2009; 1 (1): 1-4)

Extrakt z konára Epimedium

Epimedium Sagittatum

Epimedium SagittatumNedávne výskumy okolo Epimedium a jeho účinnej látky "icariin" vyústili vo fáze, kde vedci hovoria, že by mohol byť ďalšou Viagrou.  (Zdroj:  J. Nat. Prod., 2008, 71 (9), pp 1513–15)

To preto, že rovnako ako Viagra, Epimedium pôsobí ako silný inhibítor PDE-5, zvyšujúci hladinu oxidu dusíka a pomáha k uvoľneniu hladkého svalstva v kavernóznom telese a jeho pridružených arteriol. To má za následok zvýšenie prietoku krvi do penisu, ktorý potom vedie k lepšej erekcii, zlepšenie veľkosti penisu a zvýšenie sexuálnej výkonnosti pre mužov a následné zväčšenie penisu.

Známy po celej Ázii ako "Horny Goat Weed" (Bylina nadržaného capa), Epimedium bol používaný po tisíce rokov ako prírodný posilňovač libida. Legenda hovorí, že bol prvýkrát objavený, keď si čínsky pastier kôz všimol zvýšenú chuť na sex svojich kôz po zjedení jeho stáda kvitnúcimi rastlinami.

Veda teraz preukázala, že je pravdepodobne niečo pravdy na tejto afrodiziakálne byline.

Ginkgo

Ginkgo biloba

GinkgoVäčšina ľudí spája Ginko Biloba s duševnou jasnosťou, lepšiu pamäťou a sústredením. Avšak, viac ako 300 výskumov dokázalo, že Ginko Biloba tieto vlastnosti má, a že to môže mať príliš významný a pozitívny vplyv na sexuálne funkcie.

Napríklad, aktuálny výskum z Ginko Biloby bol vykonávaný na Univerzite Californie v San Franciscu, kde zistili, že 84% antidepresívnej liečby súvisí so sexuálnou dysfunkciou. Výskum zistil, že Ginko Biloba všeobecne zlepšila všetky 4 fázy sexuálnych reakcií, (1) predovšetkým túžby, (2) vzrušenie, (3) orgazmus, a (4) spokojnosť. (Zdroj: Journal of Sex and marital Therapy; 1998, Vol 24: 139-143)

Tieto účinky boli tiež dobre zdokumentované v rôznych lekárskych časopisoch, ktoré Gingko Biloba povyšuje na vyššiu úroveň, čo je dôležité.

A to môže pomôcť uvoľniť svaly Corpus telese, prostredníctvom jej účinkov na metabolizmus oxidom dusnatým. Čo vedie k zvýšeniu prietoku krvi do tkanív penisu pre silnejšiu, tvrdšiu erekciu a výrazné zväčšenie veľkosti penisu.

ASZISKÝ ČERVENÝ ŽENŠEN

Panax Ginseng

GinsengVýskumi Urologickej kliniky na univerzite v Ulsan College of Medicine (publikované v roku 2002) skúmali účinnosť kórejského červeného ženšenu pre liečbu mužov s erektilnou dysfunkciou.

Mnohé výskumy boli vykonané na laboratórnych zvieratách (potkan, králik, atď), ktoré ukázali potenciálnu účinnosť ázijského červeného ženšenu, pre zlepšenie sexuálnej funkcie.

Ale tento výskum bol vykonávaný na mužoch, nie na zvieratách, čo je obzvlášť dôležité.

Výsledky ukázali, že výsledky erektilnej funkcie u mužov, ktorí boli liečení ženšenom, boli výrazne vyššie ako tie, ktorí dostali placebo - najviac pozoruhodné je, že výsledné odpovede na otázky ohľadom erekcie, prieniku a udržanie, rovnako ako tuhosť penisu, boli oveľa vyššie ako v skupine s placebom.

Celkovo 60% pacientov, ktorí sa zúčastnili, zaznamenali zlepšenie ich erektilnej funkcie, vďaka ázijskému červenému ženšenu.

Červený ženšen sa používa v tradičnej čínskej medicíne po tisíce rokov, ako afrodiziakum, známe pre zlepšenie sexuálnej funkcie, vytrvalosti a výdrže.

Iné štúdie konštatujú, že môže zlepšiť syntézu oxidu dusnatého v corpus telesách - opäť, zvýšením prítoku krvi do tkanív penisu, čo vedie k pevnejšej erekcii.

Plody Palmy Sabalovej (Saw Palmetto)

Fructus Serenoae

Saw PalmettoBobule Saw Palmetto si dlho držali povesť sexuálnych stimulantov a afrodiziák. Viaceré recenzie na tabletky na erekciu a zväčšenie penisu doporučujú Saw Palmetto ako bylinku na zvýšenie potencie. Je to preto, lebo má silný a dlhodobý účinok pre zdravie.

Výskumy publikované v JAMA preukázali, že Saw Palmetto je účinná pre liečbu mužov so symptomatickou benígnou hyperpláziou prostaty. Tiež bolo preukázané, že je veľmi prospešná pre liečbu súvisiacich okolností, spojených s benígnou hyperpláziou prostaty (BHP).

Saw Palmetto extrakt funguje tak, aby sa zabránilo testosterónu v prevode na DHT (dihydrotestosterón), kde hormón DHT prispieva ku zväčšenému deleniu buniek, čo vedie k zväčšenej prostate ..

Saw Palmetto pôsobí tým, že uvoľňuje hladké svalové tkanivo, čo vedie k zvýšeniu prietoku krvi do penisu. Rovnako tak obmedzuje aktivity receptorov androgénov a estrogénov a môže byť prospešný pre obe pohlavia pri vyvažovanie hormónov.

Vzhľadom k jeho hormonálnym účinkom, Saw Palmetto pomáha pri regulácii štítnej žľazy a súvisiacej činnosti pohlavných orgánov. Tým je v súčasnosti široko používaný v celom USA, Kanade, Veľkej Británii, Nemecku a je používaný hlavne pre zdravú funkciu prostaty a močových ciest.

Saw Palmetto je jedným z mála bylinných prípravkov, ktoré sú považované za anabolické - posilnenie a budovanie telesných tkanív.

EXTRAKT Z KÔRY MUIRA PAUMA

PTYCHOPETALUM OLACOIDES

Muira PaumaMuira puama sa dlho udržala povesť afrodiziaka a tonika na liečbu mužskej impotencie a straty libida, a to ako v Južnej Amerike tak Európe. Je uvedený v britskom Bylinnom liekopisu ako liečebný prípravok na impotenciu.

Avšak, nedávne klinické štúdie s ľuďmi priniesli vedecké dôkazy, ktoré podporujú jej povesť pre zlepšenie mužskej sexuálnej funkcie.

V štúdii od Dr Jacques Waynberg v Inštitúte Sexuológia v Paríži, celkovo 262 mužov trpiacich nedostatkom sexuálnej túžby alebo erektilných ťažkostí, dostávalo denne extrakt z Muira puama.

Po dvoch týždňoch, 51% z tých, ktorí trpeli Erektilnými problémami, bolo hlásené významné zlepšenie, pričom 62% z tých, ktorí vykazujú nedostatok sexuálnej túžby, hlásili "dynamický" vplyv na ich libido a zlepšenie erekcie .

Ďalšie výskumy vykonané podľa Dr Waynberga sa 100 mužov s podobnými problémami zlej sexuálnej funkcie a nedostatkom túžby, uvádza porovnateľné výsledky.

Účastníkov liečených Muira puama, 66% uviedlo zvýšenú frekvenciu pohlavného styku! A 70% respondentov uviedlo celkové zvýšenie ich sexuálnej túžby.

EXTRAKT Z KÔRY CATUABA

ERYTHROXYLUM CATUABA

CatuabaStrom Catuaba rastie v brazílskom amazonskom dažďovom pralese, a po stáročia sa jeho kôra používa medzi kmeňovými muži ako posilňovač libida.

Spočiatku, bolo hlásené zvýšenie frekvencie erotických snov, následne posilnenie v sexuálnych túžbach a rovnako výrazné zlepšenie erekcie.

Je to pravdepodobne pôsobením dilatáciou ciev k zvýšeniu prietoku krvi v pohlavných oblastiach, pričom funguje ako nervový stimulant. Rovnako tak má dobrú povesť ako energetický booster, zmierňuje únavu a posilňuje všeobecný sexuálny záujem a funkcie.

Hloh

Fructus Crataegi

HawthornTáto fytolátka z hlohu je bohatá na bioflavonoidy, ktoré uvoľňujú cievy. Pôsobí tiež ako silný antioxidant, ktorý pomáha k zvýšeniu prietoku krvi a kyslíka do srdca. To prispieva k redukcii opotrebeniu srdca, ktoré musí vyvíjať silu pre obeh krvi v celom tele, čím dochádza k zníženiu krvného tlaku a napätia na srdcový sval.

Bioflavonoidové látky v hlohu posilňujú krvné cievy a tiež zlepšujú prietok krvi do iných oblastí tela pre lepšiu erekciu, zlepšenie veľkosti penisu a tiež oveľa väčšiu spokojnosť pri zväčšení penisu.

Bolo tiež dokázané že znižuje hladinu cholesterolu a znižuje upchávanie ciev, a to je prospešné pre zvýšenie prúdenia krvi do penisu pre mužov a tiež pre napumpovanie a výrazné zväčšenie penisu.

VigRX funguje

Vyskúšajte ho na zväčšenie penisu na 67 dní bez rizika!

...Ak nieste úplne spokojní s tvrdosťou a veľkosťou penisu,

nemusíte platiť ani cent!

Ak nieste spokojný s rozdielmi, ktoré VigRX Plus dokáže zmeniť vo Vašem sexuálnom živote, ako napríklad:  

  • Pevnejšia, dlhšie trvajúca erekcia
  • Výdrž a sexuálny apetít ako zdravý teenager!
  • Orgazmy tak intenzívne že sami budete šokovaný... potom nadšený!

... Jednoducho nám zašlite VigRX Plus balenie do 67 dní a my Vám vyplatíme plnú kupnú cenu -- bez žiadnych otázok!

VigRX cena